بازدید فلاحتیان از روند بازسازی تاسیسات برق‌رسانی مناطق زلزله زده
07/09/1396
معاون وزیر نیرو گفت: در اثر این حادثه ۱۵۰۰ کیلومتر خطوط شبکه توزیع ۲۸۷ دستگاه ترانسفورماتور، پست‌های ۲۳۰ ولت به ۱۳۲ ولت و ۲۳۰ ولت به ۶۳ ولت آسیب دیده بود که به صورت شبانه روزی باهمکاری استان‌های معین بازسازی شد.

به گزارش  برق نیوز،  فلاحتیان معاون وزیر نیرو در بازدید از خدمات برق رسانی به مناطق زلزله زده ضمن تقدیر از تلاش همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و کلیه اکیپ‌های مستقر در این استان، درخصوص خدمات رسانی قابل قبول پس از حادثه گفت: صد درصد مناطق شهرستان‌های زلزله زده در همان روز‌های ابتدایی برق دارشد.

وی افزود: در اثر این حادثه ۱۵۰۰ کیلومتر خطوط شبکه توزیع ۲۸۷ دستگاه ترانسفورماتور، پست‌های ۲۳۰ ولت به ۱۳۲ ولت و ۲۳۰ ولت به ۶۳ ولت آسیب دیده بود که به صورت شبانه روزی باهمکاری استان‌های معین بازسازی شد.

معاون وزیر نیرو در امور برق با بیان اینکه همکاران به صورت شبانه روزی مشغول بازسازی و برق رسانی هستند، اظهار داشت: در همان ۲۴ ساعت اولیه حادثه، اکیپ‌های عملیاتی شروع به رفع خاموشی‌ها نمودند و به تدریج در روز‌های دوم تا چهارم به ترتیب ۶۰، ۹۰ و ۱۰۰ درصد روستا‌ها تامین برق شدند.مشاهده گزارش تصویری خبر